Windy przemysłowe dwusłupowe i czterosłupowe. Ten producent jest godny zaufania

Windy przemysłowe dwusłupowe i czterosłupowe. Ten producent jest godny zaufania

30 stycznia, 2023 0 przez Redakcja

Zakup windy przemysłowej to bardzo duża inwestycja, do której każdy przedsiębiorca skrupulatnie się przygotowuje. Kluczowym etapem jej realizacji jest wybór odpowiedniego producenta wind przemysłowych dwusłupowych i czterosłupowych, który zagwarantuje oczekiwaną jakość realizacji, terminowość, a przy tym przystępną cenę (choć nie należy jej traktować jako głównego kryterium). W Polsce szczególnie dobrą opinią cieszy się spółka PROMUS Katowice, która dostarcza swoje rozwiązania także na rynki zagraniczne. Dlaczego warto postawić właśnie na tego producenta? Oto najważniejsze argumenty.

Wieloletnie doświadczenie

PROMUS Katowice to jeden z najbardziej doświadczonych producentów linii transportowych na potrzeby przemysłu. Spółka od 30 lat dostarcza rozwiązania pozwalające zautomatyzować tak ważny proces biznesowy, jak przenoszenie ładunków w obrębie zakładu czy pomiędzy różnymi budynkami.

PROMUS Katowice specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji z zakresu systemów transportowych, dostarczając nie tylko windy przemysłowe dwusłupowe i czterosłupowe, ale także przenośniki, stoły obrotowe i obrotnice, stoły podnoszone, naczepy samozaładowcze czy stacje dokowania automatycznego.

Zrealizowane inwestycje na rzecz najbardziej wymagających klientów

O jakości producenta czy dostawcy różnych rozwiązań zawsze najlepiej świadczą jego dotychczasowi klienci. Jeśli producent zrealizował liczne inwestycje na rzecz najbardziej wymagających partnerów, w tym marek o globalnym zasięgu, to można mu zaufać.

PROMUS Katowice od lat dostarcza swoje technologie przedsiębiorstwom działającym w różnych sektorach przemysłu, w tym koncernom z branży automotiv czy meblowej.

Wysoka jakość wind przemysłowych

Windy przemysłowe od PROMUS Katowice to propozycja skierowana do tych przedsiębiorców, którzy nie idą na jakościowe kompromisy – zwłaszcza, gdy mówimy o elementach systemu transportu wewnętrznego, od których należy oczekiwać niezawodności i wieloletniej trwałości.

PROMUS Katowice dostarcza windy bardzo wysokiej jakości, co potwierdzają nie tylko pozytywne opinie użytkowników, ale również stosowne certyfikaty – TUV SUD oraz DEKRA.

Innowacyjne, zaawansowane technologicznie projekty

Windy przemysłowe dwusłupowe i czterosłupowe PROMUS Katowice wyróżniają się wysokim stopniem zaawansowania technologicznego. Producent stosuje w nich m.in. bardzo skuteczne systemy bezpieczeństwa, napędy elektryczne z falownikami, różne systemy pozycjonowania (czujniki zbliżeniowe, szyny kodowe, laserowy pomiar odległości) czy układy napędowe umieszczone w dowolnym miejscu na słupach (tzw. windy plecakowe).

Więcej o technologiach stosowanych w windach przemysłowych od PROMUS Katowice możesz przeczytać w artykule na stronie https://promuskatowice.pl/artykuly/windy-przemyslowe-dwuslupowe-i-czteroslupowe-producent-dlaczego-warto-postawic-na-promus-katowice/.

Kompleksowa obsługa inwestycji

PROMUS Katowice jest nie tylko producentem wind przemysłowych dwusłupowych i czterosłupowych, ale także wykonawcą inwestycji z zakresu systemów transportu wewnętrznego. Spółka zapewnia kompleksową realizację na rzecz klienta, oferując fachowe doradztwo techniczne, projekt, wykonawstwo, montaż i uruchomienie instalacji, a następnie przeszkolenie załogi z jej obsługi. Przedsiębiorstwo oferuje również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Taka kompleksowa obsługa jest bardzo korzystna dla zamawiającego, który oszczędza czas, a przede wszystkim ma pewność, że za każdy etap realizacji inwestycji odpowiada jeden wykwalifikowany podmiot.

Jak zamówić windę przemysłową w PROMUS Katowice?

Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z producentem wind przemysłowych dwusłupowych i czterosłupowych oraz przedstawienie swoich oczekiwań. Warto precyzyjnie określić zakres zamówienia, preferowany rodzaj windy oraz jej przeznaczenie. Na tej podstawie doradca PROMUS Katowice przygotuje wstępną, niezobowiązującą ofertę.