5 pomysłów na randkę z facetem

5 pomysłów na randkę z facetem

25 października, 2018 0 przez Redakcja

Nie wiedzieć czemu utarło się, że to mężczyźni zabierają nas na randki. Do restauracji na smaczną kolację, lub na romantyczny spacer brzegiem plaży. A może by tak raz odwrócić rolę i samej przejąć inicjatywę? Zaproś swojego faceta w oryginalne miejsce i pokaż, że Ty też możesz być pomysłowa. Ale gdzie jemu się spodoba? Jeśli szukasz inspiracji, miastokobiet jest właściwym adresem.

Bezpieczne, sprawdzone rozwiązania

Kino to zawsze pewna opcja na udane wyjście we dwoje. Zastanów się jednak, na co zwykle chodzicie? Jeżeli z reguły to Ty wybierasz filmy, a dodatkowo są z pogranicza komedii romantycznych i melodramatów, pomyśl o repertuarze, który spodoba się szczególnie jemu. Może najnowszy film akcji z jego ulubionym aktorem? Albo całonocny maraton horrorów?

Jeżeli oboje lubicie aktywną rozrywkę pomyśl o wypadzie na salon gier, kręgle, albo do aquaparku. To miejsca doskonałe do wspólnej zabawy, a jednocześnie pozwolą się wam zrelaksować i odpocząć. Jeżeli jest zapalonym fanem sportu na pewno będzie też zachwycony wyjściem na ściankę wspinaczkową.

Dla ciekawskich świata i zagadek osób interesującym rozwiązaniem może być wizyta w popularnych Escape Roomach. Jeżeli jeszcze nie byliście w tego typu obiekcie, wykorzystaj tą okazję, jako test na naukę współdziałania w grupie i wspólną naukę podejmowania decyzji.

A może coś szalonego

Kiedy chcesz na nim zrobić wrażenie, pomyśl o czymś czego nigdy nie robiliście. Może ma jakieś skryte marzenie i miejsce, które chciał odwiedzić? Albo atrakcje o których wspominał, a były zwykle dla niego za dużym kosztem. Pasją wielu facetów jest motoryzacja – może więc spodoba mu się wycieczka na wyścig quadów lub nawet off-road? Dodatkowa dawka adrenaliny na pewno sprawi, że jego entuzjazm będzie jeszcze większy.

Na koniec coś dla fanów aktywności w dużym wymiarze. Jeżeli nie boi się dużej dawki adrenaliny, a nawet jest żądny przygód, pomyśl o czymś wyjątkowo zaskakującym – może wspólny rejs motorówką, skok na bungee albo lot paralotnią? Jeżeli masz wystarczająco dużo odwagi i odrobinę środków finansowych, właściwie każda opcja jest możliwa do zrealizowania.

Jak widać pomysłów na randkę z facetem jest sporo. Wszystko zależy od naszego usposobienia i zainteresowań. Jeżeli jesteście typami domatorów, warto pomyśleć o miejscu kameralnym i umiarkowanej aktywności. Jeśli natomiast Twój facet to szalony, pełen energii mężczyzna pomyśl o sposobie by jeszcze bardziej podnieść mu adrenalinę!