Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych firm

Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych firm

20 lutego, 2019 0 przez Redakcja

Dla wielu osób znajdujących się pod tak zwaną “kreską”, kredyt konsolidacyjny jest ostatnią deską ratunku. Na samym wstępie warto omówić samo pojęcie “kredytu konsolidacyjnego”. Pomimo tego, iż staje się on coraz bardziej popularny, wiele osób jeszcze nie do końca wie, czym ten kredyt tak do końca jest. Otóż kredyt konsolidacyjny to nic innego, jak produkt finansowy, który spaja wszystkie nasze dotychczasowe finansowe zobowiązania w jedną całość. Możliwość skupienia wszystkich dotychczasowych kredytów w jedną całość jest zapewne dla wielu bardzo kusząca, gdyż daje nam to możliwość spłaty wszystkich aktualnych zobowiązań finansowych, a ich miejsce zajmie jedno nowe zobowiązanie. W większości przypadków kredyt taki ma niższą ratę.

1. Kredyt konsolidacyjny w SKOK

SKOK jest instytucją finansową działającą na terenie całego kraju wiele lat. SKOK jest dobrą alternatywą dla osób zainteresowanych kredytem konsolidacyjnym, a z jakiegoś powodu nie udających się do banku. Konsolidacja w SKOK-u obejmuje w szczególności:

– dojazd do klienta w całym kraju

– brak opłat wstępnych

– pożyczkę do 70% wartości nieruchomości

– do 30 000 zł bez nieruchomości

Produkt taki jest również dostępny dla osób, w stosunku do których podjęte zostały czynności windykacyjne i komornicze. Bowiem sprawa każdego klienta jest rozpatrywana w sposób indywidualny, aby w jak największy, możliwy sposób pomóc osobie zadłużonej. Przedmiotem konsolidacji w SKOK-u mogą być między innymi:

– chwilówki

– kredyty ratalne

– karty kredytowe

2. Nest Bank

Nest Bank ma do zaoferowania swoim klientom kredyt konsolidacyjny do 250 000 złotych. Maksymalny okres spłaty wynosi 144 miesiące, z kolei wstępna decyzja kredytowa trwa jedynie kilka minut. Aby uzyskać taki kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych firm nie trzeba otwierać konta w tym banku, jak również istnieje możliwość skorzystania z dobrowolnego ubezpieczenia oraz brak ukrytych kosztów.

3. Alior Bank

Kredyt konsolidacyjny dla firm w Alior Bank charakteryzuje się niskim oprocentowaniem, dodatkową gotówką na niespodziewane wydatki, wypłatą środków nawet w jeden dzień, jak również wysoką maksymalną kwotą kredytu do 200 000 złotych. Dodatkową gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel. Kredyt taki udzielany jest wyłącznie w walucie polskiej, a maksymalny okres kredytowania może wynieść 10 lat. Alior Bank akceptuje również szeroki zakres źródeł dochodów. Bowiem akceptuje zarówno umowę zlecenie, jak również umowę o dzieło.