Kurs drony

Kurs drony

11 sierpnia, 2021 0 przez Redakcja

Osoba pragnąca zdobyć europejskie uprawnienia w zakresie pilotażu niewielkich maszyn latających, może zapisać się na kurs drony, organizowany w naszym ośrodku szkoleniowym. Odbycie szkolenia drony pozwala na uzyskanie takiego dokumentu, jak licencja na drona. Należy pamiętać, że kursy drony gwarantują bezpieczne latanie i sprawną obsługę tego typu maszyn, w taki sposób, aby nie powodować uszkodzeń budynków czy też zagrożenia dla zdrowia i życia osób postronnych. Organizowane przez nasz ośrodek szkoleniowy szkolenie dron umożliwia biegłą obsługę tego typu maszyn latających, bez względu na ich model, wagę czy też gabaryty. Pozytywne ukończenie kursu na drona, gwarantuje otrzymanie takiego dokumentu, jak licencja na drona. Jest ona aprobowana przez wszystkie kraje członkowskie Unii Europejskiej, co pozwala latać dronem w każdym państwie UE.

Kurs drony UE

Prowadzone przez nas szkolenie na drona obejmuje, zarówno część praktyczną, jak i teoretyczną. Osoba pragnąca nabyć podstawowe umiejętności, może zgłosić się do nas po uprawnienia na drona w kategorii otwartej. Można także odbyć szkolenie na pilota drona, który będzie obsługiwał maszynę do 4 kg, zarówno  pozostającą w zasięgu jego wzroku, jak i poza nimi. Kurs dron, który organizowany jest przez nasz ośrodek szkoleniowy, jest szczególnie przydatny dla osób zawodowo zajmujących się reżyserowanie klipów filmowych, teledysków, vlogów, jak również prowadzących działalność, wymagającą wykorzystania w niej tego rodzaju maszyn latających. Proponowane przez nas kursy na drona przydadzą się także osobom, które mają zamiar współpracować z renomowanymi agencjami nieruchomości, bardzo często zamieszczającymi na swoich stronach internetowych i w mediach społecznościowych, krótkie filmiki przedstawiające dany budynek z lotu ptaka.

Szkolenie na drona vlos

Uprawnienia na drona wymagają pozytywnego przejścia szkolenia. Dzięki temu można nauczyć się prawidłowo manewrować dronami o masie od 500 g do 4 kg. Mogą to być urządzenia bez nadanej klasy zgodności z normą Unii Europejskiej bądź też w trakcie okresu przejściowego. Ponadto szkolenia drony obejmują także naukę latania maszynami o masie od 900 g do 4 kg z nadanym symbolem C2, według normy Unii Europejskiej. Certyfikat uavo, który można uzyskać za pośrednictwem naszego ośrodka szkoleniowego, stanowi potwierdzenie tego, że dana osoba jest w stanie bezpiecznie poruszać się wybranym modelem dronu, zarówno w przestrzeni publicznej, jak i na otwartych terenach, w tym także na plaży czy też w zatłoczonym parku miejskim. Organizowane przez nas kursy na drony odbywają się cyklicznie. Są to szkolenia przeznaczone dla osób pełnoletnich. Proponowane przez nas szkolenie na drona vlos pozwala na wykorzystaniu tego sprzętu do pracy zarobkowej.