Katowice idealne miasto na studia podyplomowe

Katowice idealne miasto na studia podyplomowe

28 listopada, 2018 0 przez Redakcja

Studia podyplomowe trwają rok lub dwa lata, co w zupełności jest wystarczające, aby wzbogacić swoją wiedzę w wybranej dziedzinie, bądź zdobyć zupełnie nową dla nas specjalizację. Niestety często z podjęciem takiej decyzji, wiążę się również spory koszt, sięgający nawet kilkunastu tysięcy złotych. W dodatku zdarza się, że ludzie, którzy poszli na studia podyplomowe – żałują straconych pieniędzy i czasu.

Przyswajanie wiedzy, oraz zdobywanie nowych kwalifikacji, to bez wątpienia świetny krok naprzód. Jednak, aby nie żałować podjętej decyzji, musimy wiedzieć dlaczego tak naprawdę chcemy udać się na studia podyplomowe. Być może to wybór ze względu na pracę zawodową, by móc awansować, lub dostać się do wymarzonego miejsca pracy. Może po prostu chcemy podjąć taką decyzję wyłączenie ze względów hobbystycznych? Powodów może być sporo, natomiast ważne jest to, aby być pewnym swojego wyboru i nie żałować podjętych kroków.

Jesteś ze śląska? Studia podyplomowe w Katowicach pozwalają naprawdę na bardzo wiele. Szczególnie dla wszystkich absolwentów studiów licencjackich i magisterskich, którzy nadal pragną rozwijać się i poszukują kolejnych ścieżek w swoim życiu zawodowym. Podyplomówka to również świetny pomysł dla osób, które pracują w wybranym zawodzie, ale ich ambicje nie pozwalają na zaprzestanie rozwoju. Osoby, które marzą o awansie i pragną piąć się w hierarchii swojej firmy, powinny poważnie rozważyć pomysł o studiach podyplomowych.

W Katowicach możesz studiować na jednym z 4 głównych kierunków: Prawo i Administracja, Pedagogika, Nauki o zarządzaniu i Psychologia. Następnie możesz dowolnie wybierać spośród wielu specjalności dostosowanych do zapotrzebowania na rynku pracy. Największe zalety studiów podyplomowych w Instytucie Studiów Podyplomowych to bez wątpienia: zoptymalizowany plan zajęć, nauka umiejętności praktycznych, nowoczesne formy kształcenia oraz kadra wykładowców akademickich na bardzo wysokim poziomie. W czasie nauki podyplomowej w Katowicach będziesz miał okazję i przyjemność spotkać prawdziwych specjalistów z konkretnych dziedzin. Jesteśmy pewni, że przy odpowiednim podejściu indywidualnym, są w stanie nauczyć Cię wszystkiego co może przydać się w przyszłej pracy.