Dobry system ERP – jak znaleźć optymalne rozwiązanie?

Dobry system ERP – jak znaleźć optymalne rozwiązanie?

23 grudnia, 2021 0 przez Redakcja

Oprogramowanie do zarządzania firmowymi zasobami to obecnie niezastąpione narzędzie w niemal każdym średnim i dużym przedsiębiorstwie. O grono klientów rywalizuje wiele doświadczonych marek, zarówno tych zorientowanych na rynku polskim, jak i oferujących rozwiązania na szczeblu międzynarodowym. Jak rozpoznać dobry system ERP? Zagadnienie to zostało opisane na portalu systemyerpwpolsce.pl, którego twórcy przybliżyli najważniejsze cechy, jakimi powinno odznaczać się tego typu oprogramowanie.

Czy dobry system ERP powinien pochodzić z Polski?

Twórczy zestawienia uznali wsparcie regionalne za jeden z najważniejszych czynników, oddziałujących na ogólny kształt rankingu. Dlaczego dobry system ERP powinien posiadać autoryzowany oddział w Polsce? Zdaniem autorów portalu, oficjalne i profesjonalne wsparcie ma niebagatelny wpływ na dostępność systemu dla użytkowników – jest to związane zarówno z funkcjonowaniem interfejsu w języku polskim, jak i obecną na miejscu pomocą techniczną. Korzyść ta jest widoczna zwłaszcza na etapie wdrożenia programu – specjaliści mogą błyskawicznie wesprzeć kontrahenta w wypadku problemów z funkcjonalnością.

Przygotowane przez systemyerpwpolsce.pl zestawienie porównało produkty 10 krajowych firm, rozwijających oprogramowanie przeznaczone do zarządzania zasobami przedsiębiorstw. W rankingu na dobry system ERP zestawiono zarówno rozwiązania dystrybuowane w postaci chmury obliczeniowej, oferowanej w modelu Software as a Service, jak i systemy konfigurowane we własnej przestrzeni klientów. Na pierwszym miejscu przytoczonej listy znalazło się Teta ERP, opracowane przez markę Unit4.

Dobry system ERP, czyli jaki?

Które z dostępnych w Teta ERP funkcjonalności przyczyniły się do uzyskania pierwszego miejsca w porównaniu? Autorzy rankingu uwypuklili między innymi renomę odpowiedzialnego za system markę – grupę Unit4 Polska. Przedsiębiorstwo to jest jedną z najdłużej działających firm o tej specjalizacji w Polsce, a kolejne produkty z rodziny Teta pomogły jej zdobyć znaczące doświadczenie i bezcenną wiedzę na temat oczekiwań rynku – opracowane przez Unit4 Polska rozwiązania trafiły już pod strzechy setek przedsiębiorstw w całej Polsce.

Oprogramowanie spod szyldu Teta wspiera automatyzację codziennej pracy, co przekłada się na zauważalny wzrost wydajności. Warto podkreślić również, że produkty Teta ERP można z powodzeniem stosować w wielu branżach – dysponują modułową strukturą, która pozwala swobodnie wybierać niezbędne funkcjonalności. Program ten stanowi również doskonały wybór dla firm działających na rynkach międzynarodowych, które nie posiadają ujednoliconej struktury. Teta ERP z łatwością orientuje się w danych, opartych o odmienne języki, waluty czy jednostki miar.

Teta ERP – dobry system ERP, na którym możesz polegać

Chciałbyś poznać więcej korzyści, związanych z wdrożeniem oprogramowania grupy Unit4 w swoim przedsiębiorstwie? Odwiedź stronę internetową Teta ERP i wypełnij formularz kontaktowy – eksperci marki Teta odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.