Czy możesz nadal zarabiać na bitcoinach?

Czy możesz nadal zarabiać na bitcoinach?

10 czerwca, 2019 0 przez Redakcja

Chyba każdy z nas już słyszał o Bitcoinach, które kilka lat temu stały się prawdziwym hitem i źródłem ogromnych dochodów dla wielu ludzi. Nie wszystkim jednak się poszczęściło i wielu entuzjastów kryptowalut musiało pożegnać się ze znaczną ilością oszczędności, w momencie znacznego spadku wartości Bitcoina w 2018 roku. Dziś na rynku znajdziemy wiele rodzajów kryptowalut, które mogą przynosić zyski, jednak najczęstszym pytaniem, które zadają sobie osoby chcące spróbować handlu na giełdach kryptowalut, lub rozszerzyć pole swojej działalności, jest to, czy wciąż możliwy jest zarobek na Bitcoinach?

Jak zarabiać na Bitcoinie?

1. Inwestowanie

Najbardziej popularnymi sposobami zarabiania pieniędzy z Bitcoinem są inwestycje. Większość ludzi używa tej techniki do zarabiania pieniędzy na kryptowalutach.

Inwestowanie w Bitcoin jest podobne do inwestowania na giełdzie papierów wartościowych-tu również kupujemy bitcoin na wybranej giełdzie i obserwujemy wahania cen. Zarabianie na ten sposób jest wciąż możliwe i prawdopodobnie będzie możliwe jeszcze tak długo, jak istnieje Bitcoin.

2. Handel

Handel to kolejna opcja, aby osiągnąć ogromny zysk z Bitcoinem. Handel jest jednak ryzykowny w porównaniu z inwestowaniem, ponieważ kryptowaluta jest bardzo zmienna. Handel nie jest dla każdego. Doświadczeni handlowcy Bitcoinów spędzają wiele lat na szkoleniu swoich umiejętności handlowych i zarabiają duże pieniądze dzięki podejmowaniu szybkich decyzji. Dostępna jest duża liczba aplikacji online, które umożliwiają łatwą sprzedaż. Najpopularniejszymi i najrzetelniejszymi są: Etoro, Bitfinex, czy Bitcoin Profit, o którym w pytanie na śniadanie (pytanie na sniadanie) mówiła ze swoim gościem Marcelina Zawadzka. Zanim jednak zajmiesz się zarabianiem na Bitcoinach przy wykorzystaniu tej metody, zalecamy spędzenie wielu godzin na obserwacjach i analizie, aby uniknąć dużych strat już na samym początku.

3.Bitcoin mining

Wydobywanie Bitcoinów to proces, w którym można tworzyć Bitcoiny za pomocą komputera. Aby wydobyć Bitcoin, potrzebujesz platformy wiertniczej, dobrej karty graficznej i komputera. Wydobywanie Bitcoinów to świetny sposób na uzyskanie dodatkowego pasywnego dochodu. Możesz codziennie zarobić nawet do kilkudziesięciu złotych przy zastosowaniu tej metody. Oto najpopularniejsze narzędzia, które mogą pomóc w wydobywaniu Bitcoinów: Halong Mining DragonMint T1, Bitmain Antminer R4 oraz Bitmain Antminer T9. Może wydobycie Bitcoinów nie jest zbyt opłacalne, ale nie ma ryzyka związanego z inwestowaniem i handlem.

Jak widać, wciąż można zarabiać na Bitcoinach. Wystarczą tylko chęci oraz poświęcenie pewnej ilości czasu, aby zdobyć wymaganą do tego wiedze oraz umiejętności.